SONY KD32W800P1AEP 32inch Smart TV
Various
sony-4548736153448
6 Sandėlyje
32" | Smart/HD | 80cm | Form factor 16:9 | Resolution 1366x768 | 3xHDMI | 1xAudio-Out | 2xUSB 2.0 | 1xHeadphones jack | 1xRJ45 | 1xRF-In | 1xCI Slot | Refresh rate 50 Hz | Speakers | Speaker Output 5W + 5W Watts | Wireless LAN | Bluetooth | TV OS Android TV | 200 mm x 100 mm | Energy efficiency class F
EAN: 4548736153448
Width: 160mm
Height: 550mm
Depth: 830mm
Weight: 9000g
www.sony.com