NETRACK 019-320-66-112-Z server cabinet RACK 19inch 32U/600x600mm ASSEMBLED perforated door -blac
NETRACK
netrack-5908268779742
Out of stock
Subcribe to back in stock notification
NETRACK 019-320-66-112-Z cabinet
EAN: 5908268779742
Width: 544mm
Height: 566mm
Depth: 468mm
Weight: 19690g