NETRACK 019-420-612-012-Z server cabinet RACK 19inch 42U/600x1200mm ASSEMBLED glass door - black
NETRACK
netrack-5908268779575
Out of stock
Subcribe to back in stock notification
NETRACK 019-420-612-012-Z cabinet
EAN: 5908268779575
Width: 544mm
Height: 566mm
Depth: 468mm
Weight: 19690g