ASUS TUF Gaming VG27VH1B 27inch WLED/VA Gaming Monitor Curved FHD 1920x1080 16:9 165Hz 1ms 1xHDMI Black
ASUS
asus-4718017691123
Out of stock
Subcribe to back in stock notification
ASUS TUF Gaming VG27VH1B 27inch Monitor
Model VG27VH1B | 27" | Gaming | Panel VA | Resolution 1920x1080 | Form factor 16:9 | Refresh rate 165Hz | Brightness 250 | Contrast 3000:1 | Dynamic contrast (DCR) 100000000:1 | Display Matte | Response time 1 ms | Horizontal 178 degrees | Vertical 178 degrees | Displayable colours 16.7 million | 1x15pin D-sub | 1xHDMI | 1xHeadphones jack | Speakers | Swivel | Tilt | 100 mm x 100 mm | Kensington lock | Colour Black
EAN: 4718017691123
Width: 517mm
Height: 160mm
Depth: 683mm
Weight: 13200g
www.asus.com/Displays-Desktops/Monitors/Eye-Care/TUF-Gaming-VG27VH1B/