LCD Monitor|SAMSUNG|C27G75T|26.9"|Gaming/Curved|Panel VA|2560x1440|16:9|240Hz|1 ms|Swivel|Pivot|Height adjustable|Tilt|Colour Black|LC27G75TQSRXEN
SAMSUNG
samsung-8806092001992
Out of stock
Subcribe to back in stock notification
Model C27G75T | 26.9" | Gaming/Curved | Panel VA | Resolution 2560x1440 | Form factor 16:9 | Refresh rate 240Hz | Brightness 350 | Contrast 2500:1 | Dynamic contrast (DCR) Mega Contrast | Response time 1 ms | Horizontal 178 degrees | Vertical 178 degrees | Displayable colours 1070 million | 1xHDMI | 2xDisplayPort | 2xUSB 3.0 | 1xUSB 3.0 type B | 1xHeadphones jack | Swivel | Pivot | Height adjustable | Tilt | PSU External | 100 mm x 100 mm | Colour Black
SAMSUNG Odyssey C27G75T 27inch VA Curved QHD 2560X1440 16:9 2500:1 350cd/m2 1ms GTG 240Hz Gaming Monitor DP HDMI 2YW
EAN: 8806092001992
Width: 502mm
Height: 260mm
Depth: 715mm
Weight: 10658g
www.samsung.com/uk/monitors/monitor-cg75/LC27G75TQSUXEN/