TV Set|SONY|65"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Google TV|KD65X85LAEP
Various
sony-4548736150980
30 auf Lager
65" | 4K/Smart | 164cm | Form factor 16:9 | Resolution 3840x2160 | 4xHDMI | 1xAudio-Out | 1xHeadphones jack | 1xRJ45 | 1xRF-In | Refresh rate 100 Hz | Speakers | Speaker Output 10W + 10W | Wireless LAN | Bluetooth | TV OS Google TV | 300 mm x 300 mm | Energy efficiency class F
EAN: 4548736150980
Width: 185mm
Height: 960mm
Depth: 1575mm
Weight: 32000g
www.sony.com/en-cd/bravia/products/x85l-series