SAMSUNG LC34G55TWWPXEN 34inch UWQHD VA 165Hz 250cd/m2 2500:1 DisplayPort
Various
samsung-8806094796315
47 In stock
SAMSUNG LC34G55TWWPXEN 34inch UWQHD VA
Model Odyssey G5 | 34" | Gaming/Curved/21 : 9 | Panel VA | Resolution 3440x1440 | Form factor 21:9 | Brightness 250 | Contrast 2500:1 | Dynamic contrast (DCR) Mega Contrast | Response time 1 ms | Horizontal 178 degrees | Vertical 178 degrees | Displayable colours 16.7 million | 1xHDMI | 1xDisplayPort | 1xHeadphones jack | Tilt | 75 mm x 75 mm | Colour Black
EAN: 8806094796315
Width: 430mm
Height: 210mm
Depth: 890mm
Weight: 8050g
www.samsung.com