NET CAMERA 5MP DOMECAM MINI/2.8MM BLACK 76019 AJAX
Various
ajax-4823114047824
11 In stock
Type Fixed Dome | Pixel Resolution 5 Mega Pixel | Focal Length 2.8mm | IR Illumination | Microphone Built-in | 1xMicroSD Card Slot | Power options PoE/12V | Power supply requirements 12V 1A, PoE Standard 802.3at | Operating temperature range −25 °C to +40 °C | Included Accessories Installation template;Installation kit;Quick start guide | Colour Black | Dimensions 113 × 60 mm
EAN: 4823114047824
Width: 120mm
Height: 105mm
Depth: 130mm