Graphics Card|BIOSTAR|NVIDIA GeForce RTX 3070|8 GB|GDDR6|256 bit|PCIE 4.0 16x|GPU 1500 MHz|Dual Slot Fansink|1xHDMI|3xDisplayPort|VN3706RM82
Various
biostar-4712960686632
15 In stock
NVIDIA GeForce RTX 3070 | Graphics memory size 8 GB | GDDR6 | 256 bit | PCIE 4.0 16x | Memory CLK 14 Gbps | GPU clock 1500 MHz | GPU boost clock 1725 MHz | 7680x4320 | Cooling Dual Slot Fansink | 1xHDMI | 3xDisplayPort | Included Accessories 1 x Quick Guide
EAN: 4712960686632
Width: 200mm
Height: 90mm
Depth: 370mm
Weight: 1200g
www.biostar.com.tw/app/en/vga/introduction.php?S_ID=303