ASUS VA27DQSB-W Eye Care Monitor 27inch WLED IPS AG FHD 16:9 75Hz 250cd/m2 5ms D-Sub HDMI DP 2x2.0 2x2W Audio
ASUS
asus-4711081046868
Nėra sandėlyje
Prenumeruokite pranešimus apie vėl prekyboje atsiradimą
ASUS VA27DQSB-W Eye Care Monitor 27inch
EAN: 4711081046868
Width: 440mm
Height: 230mm
Depth: 720mm
Weight: 9000g