EATON 5S 550i 550VA/330W 230V USB port Tower under monitor 4min Runtime 265W
EATON
eaton-0743172436726
Out of stock
Subcribe to back in stock notification
EATON 5S 550i 550VA/330W 230V USB
EAN: 0743172436726
Width: 325mm
Height: 160mm
Depth: 330mm
Weight: 5640g