SAMSUNG QE82Q800TATXXH QLED 8K Smart TV 82inch
SAMSUNG
samsung-8806090351631
Out of stock
Subcribe to back in stock notification
SAMSUNG QE82Q800TATXXH QLED 8K 82in
82" | 8K/Smart | 208cm | QLED | Form factor 16:9 | Resolution 7680x4320 | 4xHDMI | 2xUSB 2.0 | 1xOptical S/PDIF | 1xRJ45 | 2xRF-In | 1xCI Slot | Speakers | Speaker Output 70W Watts | Wireless LAN | Bluetooth | Colour Black | Energy efficiency class C
EAN: 8806090351631
Width: 260mm
Height: 1200mm
Depth: 2060mm
Weight: 54200g
www.samsung.com/