NETRACK 019-420-68-011-Z server cabinet RACK 19inch 42U/600x800mm ASSEMBLED glass door - grey
NETRACK
netrack-5908268779612
Ausverkauft
Subcribe to back in stock notification
NETRACK 019-420-68-011-Z cabinet
EAN: 5908268779612
Width: 544mm
Height: 566mm
Depth: 468mm
Weight: 19690g