Mill Heater OIL2000WIFI3 GEN3 Oil Filled Radiator, 2000 W, Number of power levels 3, Suitable for rooms up to 24 m�, White/Black
MILL
mill-7090019823922
Ausverkauft
Prenumeruokite pranešimus apie vėl prekyboje atsiradimą
EAN: 7090019823922
Width: 495mm
Height: 705mm
Depth: 200mm
Weight: 10000g