NET CAMERA 5MP DOMECAM MINI/2.8MM WHITE 76018 AJAX
Various
ajax-4823114047817
23 auf Lager
Type Fixed Dome | Pixel Resolution 5 Mega Pixel | Focal Length 2.8mm | IR Illumination | Microphone Built-in | 1xMicroSD Card Slot | Power options PoE/12V | Power supply requirements 12V 1A, PoE Standard 802.3at | Operating temperature range −25 °C to +40 °C | Included Accessories Installation template;Installation kit;Quick start guide | Colour White | Dimensions 113 × 60 mm
EAN: 4823114047817
Width: 118mm
Height: 101mm
Depth: 130mm